♥ YouTube
Anasayfa / Genel / Göbek Düşmesi / GÖBEK DÜŞMESİ (KAYMASI) RAHATSIZLIĞI
Göbek Kayması - Düşmesi
Göbek Kayması - Düşmesi

GÖBEK DÜŞMESİ (KAYMASI) RAHATSIZLIĞI

Göbek Düşmesi , göbek kayması

Yıllardır geçmek bilmeyen göbek ve göbek çevresi şikayetleriniz varsa, bu şikayetler nedeniyle gitmediğiniz hastane yaptırmadığınız tetkik ve tahlil kalmadıysa, denenmedik ilaç, serum, bardak çektirmek, koca karı yöntemleri kalmadıysa ve BÜTÜN BUNLARA RAĞMEN yaşadığınız şikayetlerle yine baş başa kalıp üstelik derdinizi bir türlü anlatamadıysanız, çaresizlik ve umutsuzluk eşiğine geldiyseniz VE ARTIK bu sıkıntılardan kurtulmak istiyorsanız, DOĞRU YERDESİNİZ ve halk arasında “Göbek Düşmesi” olarak ifade edilen rahatsızlık için aşağıdaki makaleyi detaylı ve  dikkatli  bir şekilde okumanızı öneriyorum..
Not: Bu makaleyi yurt içinden ve yurt dışından bize ulaşan ve kalıcı tedavisini gerçekleştirdiğimiz yüzlerce hastamızın ortak şikayetlerinden yola çıkarak yazdım. AMACIMIZ, bu sıkıntılardan muzdarip insanların yakınmalarına tercüman olup kalıcı çözüme kavuşmalarını sağlamaktır çünkü biliyorum ki göbek ve çevresindeki şikayetler birçok hastamızın yaşam tarzını bile etkilemekte olup ciddi çaresizlik eşiğine sürüklemektedir.
Göbek Düşmesi  2.800.000+ okunma sayısı
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

©

1.315 Yorumlar

 1. Fotoğraf

  Hocam iyi günler.6 ay önce pankreatit geçirdim bir hafta hastanede yattım.sebebini bulamadilar emar ultrason tomografi temiz cikti.gecen hafta yine pankreatit gecirdim lipaz 1092 olmustu tekrar temiz dediler yine gonderdiler eve.birgun sonra tekrar sancim tuttu bu defa başka bir hastaneye gittim lipaz 3000 e çıkmış yine yatırdılar.emar tomografi falan.degerim düşünce tekrar eve yolladılar.bugun emar sonucumu aldım.birde genetik kan verdim o 2 aya ancak çıkarmış.emar sonucun resimdeki gibi….Dr bey de hiç şuyun var bu sebep demedi.bana yardımcı olurmusunuz..bu pankreas çevresi kirlenme nedir?ben bu şekilde 6 ay bir pankreatit mi geçireceğim.bir önlem bir tedavi yok mudur?

 2. In my opinion you are not right. I am assured. Write to me in PM, we will discuss.

 3. Hocam size muayene olmak istiyorum. Nerede çalışıyorsunuz?

   • Kan tahlili, ultrason, fiziki muayene normal çıkıyor ancak göbek çevresinde kalp atımı, bastırınca bıçak saplantısı şeklinde ağrı, aşırı halsizlik, kalp çarpıntısı, iştahsızlık mevcut. Bir defa dışkı yüzeyinde kan gördüm. Göbekteki kalp atışı sürekli yer değiştiriyor, kesildiği zaman kendimi iyi hissediyorum. Kolonoskopi de yaptırmam gerekir mi? Yoksa sadece göbek düşmesi mi?

 4. Selam hocam babam da bu gobek dusmesi durumu var galiba endoskopi biyopsi kolonoskobi oldu bi skinti çıkmadı ama karın bölgesin de sisdet li ağrıları var şişkinlik geçmiyor bide göbeği düseli çok olmuş şu toplamış diyolar doktorlar care bulaMadi yardimci olursaniz sevinirim

 5. Merhaba Hocam Ismim Muhammet 19 yaşındayım.Benimde bu konu ile ilgili şikayetlerim var 1 yıldır falan 4 farklı kişiye gittim tedavi amaçlı ve dediğiniz gibi masaj vs ile farklı şeyler denediler kısa süreli rahatlamadan sonra tekrar aynı şekilde aşırı halsizlik ve kusma şikayetlerim devam ediyor.En son gittiğim kişi göbeğin düşeli uzun süre olmuş ve yer etmiş dedi.Ciddi anlamda rahatsız ediyor bu durum beni,hiçbir şeyi rahat rahat yapamıyorum.Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.Cevap verirseniz sevinirim.

 6. hülya kolaşalı

  Merhaba Hocam göbek düşmesi ile ilgili yazılarınızı okudum 7-8 senedir yeğenim bu sorunu yaşıyor belirtileri sizin yazdığınız 8/9 maddesiyle aynı. Size nasıl ulaşabiliriz.

 7. Hocam yıllardır bu acıyı çekiyorum denenmedik hicbir yol kalmadı belirti bulguların hepsi bende mevcut bıktım usandım bu durumdan sürekli kilo veriyorum günden güne eriyorum karnım davul gibi çokça su toplamış sizden yardım bekliyorum sunucu ne olursa olsun geçsin artık bu durum Allah rızası için yardım edin

 8. Hocam bnde senelerdir hep göbeyimden sorunum var bıktım artık göbeyimi yaptığım zamn iyi gerindigim zmn aç karnına gidiyo hayatımı hep etkiliyo bıktım artık genel cerraha gittim böyle bişey yok diyolar ilaç verip gönderiyolar

 9. Hocam ameliyat her zaman şart mı?

 10. Göbekte ağrı ve arara ara bulanti oluyor hocam daha önce 2 doğum yaptım bir de bir düşük yaş 39 ne önerirsiniz hocam cevap yazarsanız çok sevinirim

Soru sor veya düşünceni yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir